Geri Dön
GündemBabasının iş ortağı ile kaçtı! Sonrası korkunç...

Babasının iş ortağı ile kaçtı! Sonrası korkunç...

Denizli’de yaşayan ve babasının iş ortağı Oytun Tengiz’le İzmir’e kaçan Kadriye Tengiz, ailesiyle barışmak için döndüğü baba evinde dehşeti yaşadı.

Babasının iş ortağı ile kaçtı! Sonrası korkunç...

Baba Alphan Akçaöz, iş ortağıyla evlenen kızının boşanmalarını istedi. ‘Biz ayrılamayız’ cevabı üzerine çılgına döndü. Akçaöz’ün kurşun yağdırdığı genç çiftten Kadriye Tengiz, başından ve göğsünden vurularak ağır yaralandı.

Denizli'de yaşayan Alphan Akçaöz (52), iş ortağı Oytun Tengiz (30) ile 3 ay önce İzmir'e kaçıp kendisinden habersiz evlenen kızı Kadriye Tengiz'i (20), pompalı tüfekle vurdu. Başından ve göğsünden ağır şekilde yaralanan genç kız yoğun bakımda tedavi altına alındı. Buldan ilçesi Bursa Mahallesi'nde meydana gelen olayda, organik tarım işi ile uğraşan Oytun Safa Tengiz ile Alphan Akçaöz, ortak işyeri açtı. Bu süre içerisinde Alphan Akçaöz'ün kızı Kadriye Tengiz ile Oytun Safa Tengiz, birbirlerine aşık oldu. 3 ay önce Kadriye Tengiz ve Oytun Tengiz, birlikte İzmir'e kaçarak evlendi. Yeni evli çift daha sonra tekrar Denizli'ye dönerek daha önce yaptıkları organik tarım işini yapmaya başladı.

Yeniasır gazetesinden Sebahattin Alp'in haberine göre, ailesi ile arasındaki soğukluğu gidermek isteyen Kadriye Tengiz, yanına eşi Oytun Tengiz'i de alıp baba evine gitti. Babasına evlendiklerini söyleyen genç kız kendilerini kabul etmesini istedi. Evin bahçesinde baba ile kızı arasında başlayan konuşma tartışmaya dönüştü. Kızının kendisinden habersiz evlenmesini içine sindiremeyen Alphan Akçaöz, kocasından boşanmasını istedi. 

KAÇARAK KURTULDU

Kadriye Tengiz'in babasının bu isteğine, "Biz birbirimizi seviyoruz, artık ayrılamayız" şeklinde cevap vermesi üzerine öfkeden çılgına dönen baba Akçaöz evde bulunan pompalı tüfeği alarak bahçede bulunan genç çifte peş peşe ateş etti. Kadriye Tengiz, başına ve göğsüne isabet eden saçmalarla kanlar içerisinde yere yığıldı.

Kadriye Tengiz'in kocası Oytun Tengiz ise kaçarak canını kurtardı. Olaya tanıklık eden komşuların haber vermesi üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri baba Akçagöz'ü gözaltına aldı. Sağlık ekipleri tarafından olay yerinde ilk müdahalesi yapılan talihsiz genç kız ise kaldırıldığı hastanede yoğun bakıma alındı.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan Akkuyu için tarih verdi! Mayıs 2023'te tamamlanacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin Toplu Açılış Töreni'nde önemli açıklamalarda bulunuyor. Erdoğan, "Kendi alanında en son ve en güvenli teknoloji ile inşa edilen Türkiye'nin ilk nükleer santralinin ilk ünitesini inşallah 2023'ün mayısına yetiştireceğiz. Bu projemizi 2023 hedeflerimizin önemli sembollerinden biri olarak görüyoruz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner