Geri Dön

Başkent’e Şule Çet Parkı

Başkent'te 2 yıl önce bir plazanın 20’nci katından atılması sonucu öldürülen Şule Çet’in adını taşıyan park, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nce yapımı tamamlanarak törenle açıldı.

Başkent’e Şule Çet Parkı

Çankaya Ahlatlıbel’de yapılan parkının açılışında konuşan Şule Çet’in babası İsmail Çet, Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a teşekkür etti. Baba Çet, kadın cinayetlerinin durmasını istediğini ancak kadınlara şiddet uygulayanlara verilen cezaların az olduğunu söyledi. Şule Çet’in kardeşi Şenol Çet ise kardeşinin adının verildiği parkın açılışının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapılmasından memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın BMGK "Kovid-19 ile Mücadele Oturumu"ndaki mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, BM Genel Kurulu Kovid-19’la Mücadele Özel Oturumu'nda konuştu. Erdoğan açıklamalarında, "Aşı çalışmalarında önemli bir başarıya imza atan oturuma da çevrimiçi iştirak eden BionTech kurucuları Prof. Uğur Şahin ve Dr. Özden Türeci'yi huzurlarınızda şahsım ve milletim adına tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet