Geri Dön
GündemBaygın kişi ambulansla hastaneye, bisikleti evine götürüldü!

Baygın kişi ambulansla hastaneye, bisikleti evine götürüldü!

Çorum’da bisikleti ile gezintiye çıkan Fehmi Metin (44) baygın halde bulununca sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. Bir polis memuru ise Metin'in bisikletini sürerek, evine götürdü.

Baygın kişi ambulansla hastaneye, bisikleti evine götürüldü!

Çevreyolu Osmancık Caddesi üzerinde bulunan köprü altında yerde hareketsiz yatan bir kişi olduğunu fark eden polis ekipleri, sağlık ekiplerine haber verdi. Fehmi Metin olduğu belirlenen kişi ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Polis ekibi Fehmi Metin'in bisikletini polis otosu ile evine götürmek istedi. Ancak bisiklet araca sığmadı. Bunun üzerine bir polis memuru Metin'in bisikletini sürerek, evine götürdü.

İstanbul Cihangir'de korkunç olay! Genç kadını taciz etti, boğazına bıçak dayadıİstanbul'da Cihangir'de genç bir kadın güpegündüz saldırıya uğradı. Kadın direndiğinde ise saldırgan boğazını sıktı. O görüntüler sosyal medyada yayınlanınca infial etkisi yarattı. Peki son durum nedir? Gelişmeleri CNN TÜRK muhabiri Ceylan Sever aktardı...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet