Geri Dön

BİLSEM öğretmen atama sonuçları açıklandı! MEB Bilsem sonuç sorgulama...

Bilim ve Sanat Merkezlerine (BİLSEM) öğretmen atama sonuçları açıklandı. Adaylar sonuçları e-Devlet ve MEBBİS'ten öğrenebilecekler... İşte sonuç sorgulama linkleri...

BİLSEM öğretmen atama sonuçları açıklandı! MEB Bilsem sonuç sorgulama...

Bilim ve Sanat Merkezlerine (BİLSEM) öğretmen adayları günlerdir atama sonuçlarını bekliyordu. MEB son dakika açıklaması yaparak 'Bilim ve Sanat Merkezlerine (BİLSEM) öğretmen atama sonuçları açıklandı.' duyurusunda bulundu.

Atama sonucunu e-Devlet kullanıcı hesabınız ile öğrenmek için tıklayınız

Atama sonucunu MEBBİS kullanıcı hesabınız ile öğrenmek için tıklayınız

Değerlendirme Kriterleri Formu üzerinden yapılan değerlendirme sonuçlarına itirazlar, değerlendirme sonuçlarının ilan edildiği tarihten itibaren en fazla 5 iş günü içinde il millî eğitim müdürlüğü aracılığıyla il öğretmen değerlendirme komisyonuna yapılacaktır.

İtirazlar, itiraz başvuru süresinin bitiminden itibaren en fazla 5 iş günü içinde sonuçlandırılarak il millî eğitim müdürlüğünce ilan edilecektir. Tercih yapmaya esas puan sonuçlarına itirazlar, sonuçların ilan tarihinden itibaren 5 iş günü içinde dilekçe ile doğrudan Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne yapılacaktır. Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne yapılan itirazların cevaplanmasında evrak kayıt tarihi dikkate alınacaktır. Süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar ile imza ve adres bilgisi bulunmayan dilekçeler dikkate alınmayacak ve cevaplandırılmayacaktır.

Başvuru esnasında il öğretmen değerlendirme komisyonuna gönderilmeyen belgelerin Değerlendirme Kriterleri Formu (Ek-2) üzerinden yapılan değerlendirme sonuçlarına ait itiraz sürecinde eklenmesi hâlinde, belgeler değerlendirmeye alınmayacaktır. Onaylanmış başvuru formunda belirtilmeyen belgeler itiraz öncesi ve sonrasında değerlendirmeye alınmayacaktır.

 

Türkiye'nin günlük corona virüs tablosu ( 20 Eylül 2020)Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu paylaştı. Türkiye'de son 24 saatte 95 bin 321 covid-19 testi yapıldı, 1519 kişiye hastalık tanısı konuldu. Son 24 saatte 61 kişi covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti, ağır hasta sayısı 1456 oldu. Son 24 saatte 1116 kişinin covid-19 tedavisinin tamamlanmasıyla iyileşenlerin sayısı 266 bin 117'ye yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber