Geri Dön
GündemMEB tarafından BİLSEM sonuçları saat kaçta açıklanacak? Açıklandı mı?

MEB tarafından BİLSEM sonuçları saat kaçta açıklanacak? Açıklandı mı?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından BİLSEM grup tarama sınav sonuçları 14 Ekim'de açıklanacak. Fakat sonuçların erken açıklanma ihtimaline karşın hem öğrenciler hem de veliler sürekli araştırma içerisinde... İşte ayrıntılar...

MEB tarafından BİLSEM sonuçları saat kaçta açıklanacak? Açıklandı mı?

BİLSEM grup tarama sınavları sona erdi, gözler şimdi sonuçlara çevrildi. Binlerce öğrenci ve veli nefesini tuttu sonuçları bekliyor. Takvime göre sonuçlar 14 Ekim'de açıklanacak. Peki saat kaçta açıklanacağı biliniyor mu?

BİLSEM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı'nın son takvimine göre BİLSEM grup tarama sınavlarının sonuçları 14 Ekim'de açıklanacak. Fakat MEB'den saate ilişkin bir açıklama yapılmış değil. Sonuçlara itiraz başvuruları 16 Ekim ve 22 Ekim tarihleri aralığında alınacak.

İl tanılama sınav komisyonları tarafından bireysel değerlendirme randevuları 2 Kasım ve 6 Kasım tarihleri aralığında verilecek.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
El freni çekilmediği için hareket eden aracı durdurup, olası faciayı önlediManisa'nın Turgutlu ilçesinde kargo çalışanının el frenini çekmeyi unuttuğu kapalı kasa minibüs, geri geri giderek seyir halindeki araçların ortasına daldı. Cadde esnafından Bilal Elmas (34), araca binip el frenini çekerek durdurdu. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler