Geri Dön

Bugün banka, PTT, kargolar açık mı? Kaçta kapanıyor?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için nefesler tutulurken 28 Ekim ise yarım gün resmi tatil... Bu nedenle banka, PTT ve kargolarda işleri olanlar kafa karışıklığını ortadan kaldırmak için Bugün banka, PTT, kargolar açık mı? Kaçta kapanıyor? sorusunu soruyor.

Bugün banka, PTT, kargolar açık mı? Kaçta kapanıyor?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tüm yurtta coşkuyla kutlanacak. 29 Ekim günü Türkiye'de ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlanan bir millî bayram olurken 28 Ekim ise yarım gün resmi tatil... Şimdi vatandaşlar, Bugün banka, PTT, kargolar açık mı? Kaçta kapanıyor? sorusuna cevap arıyor.

28 EKİM'DE BANKA, PTT, KARGO AÇIK MI?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bankalar, PTT, Kargolar 28 Ekim 2019 günü yarım gün çalışacak, 29 Ekim 2019 tarihinde ise tam gün kapalı olacak.

İstanbul'da DEAŞ operasyonuİstanbul Emniyet Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'ne (TEM) bağlı polis ekipleri, 9 ilçede DEAŞ terör örgütüne yönelik daha önceden belirlenen 16 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. 16 şüpheliye yönelik operasyon kapsamında girilen adreslerde arama yapan polis ekipleri çok sayıda kişiyi gözaltına aldı. Gözaltına alınanlar sorgulanmak üzere İstanbul Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet