Geri Dön
GündemBugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den hafta sonu hava durumu tahminleri

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den hafta sonu hava durumu tahminleri

Sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış İstanbul ve Trakya'da etkili oluyor. Hafta başından beri yağışlı giden hava hafta sonu da devam edecek mi? Cumartesi ve Pazar yağış var mı? İşte Meteoroloji Genel Müdürlüğünden hava durumu ile ilgili son tahminler.

Bugün hava nasıl olacak? Meteoroloji'den hafta sonu hava durumu tahminleri

Meteoroloji Genel Müdürlüğü bugün için İstanbul ve Trakya için kuvvetli yağış uyarısı yapmıştı. Yağışlar hafta başından itibaren özellikle Marmara Bölgesinde etkili oluyor. Peki, yağışlar kaç gün sürecek? Hafta sonu yağış var mı? İşte son hava durumu tahminleri.

HAFTA SONU YAĞMUR YAĞACAK MI?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 5 günlük hava durumu tahminlerini haritalı olarak yayınladı. Kuvvetli ve sağanak yağışlar Marmara Bölgesinde hafta sonu da devam etmesi bekleniyor. İşte 5 günlük hava durumu tahmini haritalı.

Bugün hava nasıl olacak Meteorolojiden hafta sonu hava durumu tahminleri

Konya'da silahla öldürülen ailenin akrabası konuştuKonya'nın Meram ilçesinde, silahla vurularak öldürülen aynı aileden 7 kişinin akrabası Erol Şan, "Devletimiz yanımızdaydı. Acımızı paylaştılar. Hiç kimse bizi ayırmaya kalkmasın. Biz bir bütünüz. Çanakkale'de, Dumlupınar'da, Sakarya'da, Erzurum'da beraber mücadele ettik. Kimse bizi ayıramaz." dedi.

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet