Geri Dön

Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İOKBS soru ve cevapları açıklandı mı?

İOKBS (Bursluluk sınavı) 5 Eylül Cumartesi günü gerçekleşti. Dün saat 12.00'de sona eren sınavın ardından öğrenciler anında soru ve cevaplara ulaşmak istedi. Akıllardaki ilk soru 'İOKBS soru ve cevapları açıklandı mı?' şeklindeydi. Daha sonra ise sonuç tarihi araştırılmaya başlandı.

Bursluluk sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? İOKBS soru ve cevapları açıklandı mı?

5. sınıftan 11.sınıfa kadar olan seviyedeki öğrencilerin katılım sağladığı İOKBS 5 Eylül Cumartesi saat 10.
'da başladı ve 12.00'de son buldu. Sınav biter bitmez öğrenciler soru ve cevaplara odaklandı. Ardından sonuç tarihleri araştırılmaya başlandı. İşte sınava ilişkin detaylar...

BURSLULUK SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN AÇIKLANIR?

Bursluluk sınavı soru ve cevaplarının açıklanacağı tarih hakkında MEB'den bir duyuru gelmiş değil. Soru ve cevaplar geçen yıl 9 gün sonra açıklanmıştı. Bu nedenle gözler bu yıl 14 Eylül'de...

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Milli Eğitim Bakanlığı'nın duyurduğu takvime göre İOKBS sınav sonuçlarının 28 Eylül 2020 tarihinde açıklanacağı belirtildi.

İYİ Partili Ümit Özdağ'dan İl Başkanı Buğra Kavuncu ile ilgili bomba FETÖ iddiasıİYİ Parti İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ, CNN Türk'te Ahmet Hakan'la Tarafsız Bölge'de ses getirecek flaş açıklamalarda bulundu. Özdağ, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu’nun FETÖ’cü olduğunu iddia etti. Öte yandan programa telefonla bağlanan Buğra Kavuncu, Ümit Özdağ hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber