Geri Dön
GündemÇanakkale Valiliği’nden dikkat çeken koronavirüs uyarısı

Çanakkale Valiliği’nden dikkat çeken koronavirüs uyarısı

Çanakkale Valiliği sosyal medya hesabından uyarılarda bulundu. Valilik, koronavirüs salgınının yeni varyantları ile devam ettiğini hatırlatılarak, mesafe ve maske kurallarına uyulması konusunda vatandaşları uyardı.

Çanakkale Valiliği’nden dikkat çeken koronavirüs uyarısı

Çanakkale, 100 bin kişide görülen haftalık vaka sayısı 10-16 Nisan haftasında 962,98'e kadar yükselince, Türkiye'de en çok vakanın görüldüğü il oldu. Sonraki haftalarda alınan sıkı tedbirler sayesinde, kentte vaka sayıları 26 Haziran-2 Temmuz haftasında 21,60'a geriledi. 1 Temmuz itibari ile başlayan normalleşmenin ardından Çanakkale Valiliği, sosyal medya hesabından uyarılarda bulundu. Çanakkale Valiliği'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

"Pandemi, yeni varyantları ile devam etmektedir. Başta düğün, nişan gibi organizasyonlar olmak üzere mesafe ve maske kurallarına eskisi gibi riayet etmediğimiz gözlemlenmektedir. Lütfen sağlığımız için kurallara uyalım,"

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Hasta yakınının doktoru darbettiği anlar kameradaISPARTA Şehir Hastanesi'nde görevli Dr. Baki Ünlü, hasta yakını O.M. tarafından darbedildi. O anlar güvenlik kameralarına yansırken, Dr. Ünlü olay sonrası darp raporu alıp, şikayetçi oldu.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner