Geri Dön

Cennet'in Gözyaşları 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cennet hapisten kurtuldu!

Cennet'in Gözyaşları 14. bölümü ile heyecan dolu bir bölüme sahne oldu. ATV ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Cennet'in Gözyaşları 14. bölümde Cennet hapisten kurtulmayı başardı. Peki Cennet'in Gözyaşları 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Cennet'in Gözyaşları 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Cennet hapisten kurtuldu!

Cennet'in Gözyaşları 14. bölümde işler iyice karıştı. Hapise giren Cennet'i çok zor bir durumda kaldı ancak hapisten kısa sürede kurtulmayı başardı. Peki Cennet'in Gözyaşları 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 15. BÖLÜM FRAGMANI

Cennet'in Gözyaşları 15. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde olacak.

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 14. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cennet hapse girmiştir ve onu zorlu bir süreç bekliyordur.

Hiç bilmediği ve oldukça sert şartlarda olan hapis ortamında hem hayatta kalmaya çalışıyor hem de suçsuzluğunu ispatlamak istiyordur.

Ama hiçbir şey kolay olmayacaktır. Tüm bunların arkasındaki kişinin Arzu olduğunu biliyor olması da bir şeyleri değiştiremiyordur. Yapayalnız hissediyordur kendisini.

Oysaki arkasında onu koruyup, kollamaya çalışan büyük bir güç vardır. Bu güç Cennet'in destekçisi olmaya adım adım giderken Arzu'nun da kabusu olacaktır.

Önemli miktarda hisselere sahip olan Arzu daha da güçlüdür. Sema'yı ve Orhan'ı karşısına almıştır ama yıkılmayacağından da o kadar emindir ki. Ne var ki hayatının en büyük kabusu ensesindedir ve karşılaşmalarına da çok az kalmıştır.

Selim ise Melisa ile dönülmez bir yolculuğa çıktığını anlamıştır. Cennet'in kendisine en çok ihtiyacı olduğu zamanlardır ama Selim'in hem eli kolu bağlı hem de Cennet'in yüzüne bakacak cesareti yoktur.

Kötüler galip gelmelerinin sevincini yaşarlarken en büyük kötü ile henüz karşılaşmamışlardır. Savaş asıl şimdi başlıyordur.

Kahramanmaraş'ta polislere silahlı saldırıda bulunan zanlı hastanede öldüKahramanmaraş'ta, cinayet zanlısı olarak aranırken kaldığı otele gelen polislerden birini şehit eden diğerini yaralayan zanlı, hastanede hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet