Geri Dön

Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 5 Ağustos Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında hangi numaralar kazandırdı?

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları dün akşam canlı yayında açıklandı. Haftanın ikinci Çılgın Sayısal Loto çekilişinde hangi numaralar kazandırdı? Çekilişe katılan vatandaşlar, sonuçlar için arayışını bugün de sürdürüyor. İşte 5 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları haberimizde...

Çılgın Sayısal Loto'da haftanın 2. çekilişi bu akşam gerçekleştirildi. Sisal Şans bünyesinde yeni adı Çılgın Sayısal Loto olan oyununu tarihteki en büyük ikramiye olan 50 milyon 807 bin 207 TL'nin kime ya da kimlere çıkacağı merak konusu. İşte artık Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri oynanan oyunun 5 Ağustos sonuçları...

5 AĞUSTOS 2020 ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Sayısal Loto sonuçları açıklandı 5 Ağustos Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçlarında hangi numaralar kazandırdıÇILGIN SAYISAL LOTO SAAT KAÇA KADAR OYNANIR?

Oyun severler 21.00'a kadar Sayısal Loto oynayabilir.

TIKLA ÇILGIN SAYISAL LOTO OYNA

Çılgın Sayısal Loto’nun 50 milyon 807 bin 207 TL’lik ikramiyesi devretti!

Sisal Şans, Çılgın Sayısal Loto’nun tarihindeki en yüksek büyük ikramiye olan 50 milyon 807 bin 207 TL’nin çekilişini 5 Ağustos 2020 tarihinde saat 21:30’da gerçekleştirdi.

Sayısal Loto çekilen numaralar 46, 56, 59, 65, 83, 84 ve joker numara da 48 olarak belirlendi. 6 bilen çıkmadığından 50 milyon 807 bin 207 TL’lik büyük ikramiye sonraki çekilişe devretti.

Çekilişte 5+1 ve 5 bilen olmazken, 4 bilen 124 kişi 4.225,15 TL, 3 bilen 5.312 kişi 123.25 TL ve 2 bilen 81.274 kişi 12.05 TL kazandı.
Çılgın Sayısal Loto çekilişleri Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü saat 21:30’da düzenleniyor.

Çılgın Sayısal Loto oynamanın kuralları neler?

1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmaya dayalı bir oyun olan Çılgın Sayısal Loto’da en az 2, en fazla ise 6 adet sayıyı bilenler farklı miktarlarda ikramiye kazanıyor. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Çılgın Sayısal Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/sayisal-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

 

 

 

Sopalı yumruklu yol verme kavgasıAntalya Havalimanı Yolu'nda iki araç sürücüsü, iddia göre yol verme yüzünden sopa ve demir çubuklarla kavga etti. Kavgaya her iki araçta bulunanlarda karıştı. Birbirlerine bayıltana kadar vuran iki grubun kavgası yoldan geçen sürücülerin cep telefonu kameralarına da yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber