Geri Dön
GündemÇılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 26 Mart Sayısal sonuçları sorgulama linki

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 26 Mart Sayısal sonuçları sorgulama linki

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı. 26 Mart 2022 Cumartesi günkü çekilişe katılan vatandaşlar, Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları sorgulama ekranına akın ediyor. Bu akşam devreden büyük ikramiye 41 Milyon 256 Bin 204 TL oldu. Peki hangi numaralar kazandırdı? İşte çılgın sayısal loto sonuçları...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 26 Mart Sayısal sonuçları sorgulama linki

Çılgın Sayısal Loto çekilişi bu akşam yapıldı.

Çılgın Sayısal Loto, 1’den 90’a kadar olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek kolon oluşturmana dayalı bir oyundur. Kolonlarında en az 2, en fazla ise 6 adet sayı bilirsen farklı miktarlarda ikramiye kazanabilirsin.

Çılgın Sayısal Loto’da isteğe bağlı olarak oynanabilen Süper Star özelliği bulunmaktadır. Süper Star oynamak için 6 sayıya ilave olarak Süper Star için de ayrı bir 90 sayı içinden en az bir sayı işaretlenmesi gerekir. Süper Star’ı oynamak için aynı zamanda Sayısal Loto’yu da oynamak mecburidir.

Çılgın Sayısal oynamak için, www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango uygulamasından profil oluşturup online kupon doldurabilirsin. Ayrıca Milli Piyango satış bayilerinden Çılgın Sayısal Loto kuponunu oluşturarak, oyun oynayabilirsin.

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞİNE KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

8 - 11 - 22 - 41 - 44 - 59 Joker: 19 SüperStar: 59

ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ