Geri Dön

Çukur 84. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yamaç tam her şeyi itiraf ederken

Show TV'nin pazartesi günleri ekrana gelen dizisi Çukur'un 84. bölüm fragmanı yayınlandı Çukur yeni bölümde Yamaç ile Selim arasındaki sahne yürekleri dağlıyor.

Çukur 84. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yamaç tam her şeyi itiraf ederken

Çukur 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur yeni bölümde Yamaç'ın taşıdığı yük çok ağır gelmeye başlıyor. İntihara kalkışan Yamaç'ı Selim kurtarıyor. İki kardeş arasındaki diyalog ise yürekleri dağlıyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yamaç’ın Çağatay karşısında ne yapacağı merak konusuyken Yamaç’tan önce davranan Azer herkesi şaşırtacak. Gizemli Erdenet ailesini en iyi tanıyan Efsun, Çağatay’ın sürpriz ziyaretiyle köşeye sıkışacak. Bir yandan yeni düşmanlarıyla baş etmenin yolunu arayan Koçovalılar bir yandan da Karaca’yı Azer’in evinden almaya çalışan Cumali’yi sakinleştirecek. Karaca’nın Cumali’nin karşısında durduğu anlar nefesleri kesecek. Vartolu’nun Türkiye’ye dönmeye çalışırken tanıştığı bir isim geçmişle ilgili yeni sorular doğuracak.

AA foto muhabiri Mustafa Yalçın 6 ay sonra ilk kez gözünü kaybettiği meydana gittiFransa'da emeklilik reformunun protesto edildiği büyük grevde, görevinin başında objektifinin arkasındaydı polisin attığı gaz kapsülü gözüne isabet ettiğinde. AA foto muhabiri Mustafa Yalçın 6 ay sonra ilk kez gözünü kaybettiği meydana gitti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber