Geri Dön

Cuma mesajları - 1 Şubat 2019 Cuma mesajları en yeni

Cuma mesajları için en güzel seçenekler burada. Müslümanlar için mübarek olan bugünde dua ve dileklerinizi cuma mesajları ile iletebilirsiniz. İşte en çok gönderilen cuma mesajları

Cuma mesajları - 1 Şubat 2019 Cuma mesajları en yeni

Cuma günü Müslümanlar ve tüm İslam alemi için mübarek bir gün kabul edilmektedir. Bugün edilen dualar ve yapılan ibadetler de kat kat fazla sevap anlamına gelir. Sizler de en güzel cuma mesajları ile tüm sevdiklerinize dua ve dileklerinizi iletebilirsiniz. İşte en çok gönderilen mesajlar...

İŞTE EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

Rabbim her zorluğumuza kolaylık, her darlığımıza bolluk, bedenimize sağlık, ömrümüze bereket, yaşantımıza huruz, her derdimize derman nasip etsin. Cumanız mübarek olsun.

Ömrüne ömür katılsın, gönlüne meltem saçılsın. Bu mübarek günde melekler dört yanını sarsın… Derdine derman, gönlüne iman dolsun..! Hayırlı cumalar.

Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resulullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı cumalar.

Umutsuzluk yok gün gelir; gül de açar bülbül de öter… Hayırlı cumalarınız olsun.

Allah’ım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere Merhamet buyur. şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin.

Ey Rabbim, bize Cennetin kokusunu duyur ve onun nimetlerinden nasiplendir. Bize ateşin kokusunu duyurma. Amin, hayırlı cumalar dilerim.

Güzellikler içinizi aydınlatsın, yüzünüzden ve yüreğinizden tebessüm eksilmesin. Rabbim, sevdiği kullarından eylesin sizleri ve tabi ki bizleri. Hayırlı cumalar dilerim.

Önce yollar uzanır hakka yürümek için, tomurcuklar güller açar onu görmek için, dua eden biri var senin için. sende dua et ALLAH için. cumanız mübarek olsun.

Cuma günleri, duanın kabul oIacağı bir an vardır. Cumanın gündüzü, gecesinden daha kıymetlidir. Allah Cumamızı ve ettiğimiz duaIarı kabul etsin inşallah.

Cuma mesajları - 1 Şubat 2019 Cuma mesajları en yeni

Cuma mesajları - 1 Şubat 2019 Cuma mesajları en yeni

Yatağa bağımlı kadın yangından son anda kurtarıldıBursa'nın İnegöl ilçesinde, 3 katlı apartmanın en üst katındaki dairede yangın çıktı. Alevler kısa sürede katın tamamına yayılırken, evde bulunan yatağa bağımlı kadın, aile fertleri tarafından kurtarıldı. Yangın ise alt katlara yayılmadan itfaiye ekiplerince yaklaşık 1 saatte söndürüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet