Geri Dön

Cuma mesajları - En çok gönderilen Cuma mesajları

Cuma mesajları ve sözleri burada... İslam alemi için mübarek kabul edilen Cuma gününde tüm dostlarınıza Cuma mesajları ile dua ve dileklerinizi iletebilirsiniz. İşte Cuma namazı saatleri ve en güzel Cuma mesajları

Cuma mesajları - En çok gönderilen Cuma mesajları

Müslümanlar mübarek kabul edilen bir Cuma gününe daha erişmenin huzurunu yaşıyor. Bugünün önemini anlatan en güzel Cuma mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz. 15 Aralık Cuma namazı saatlerini de haberimizde bulunan linkten sorgulayabilirsiniz.

CUMA NAMAZI SAATLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

EN GÜZEL VE EN ANLAMLI CUMA MESAJLARI

*Rabbim Seni bugün de dua edenIerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennette gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

*Öyle bir dua et ki; günahın tövbenin büyüklüğünden ağlasın…Şeytandan Yaradana sığın ki nefsin seni değil; sen nefsini yakasın. Hayırlı Cumalar.

*Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini mevlaya. Sen istemesini bilirsen, mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

*Ey Rabbim! Evimizden bereketi, dilimizden duayı, kalbimizden senin ve Resulünün sevgisini eksik etme. Dualarımızı kabul, ömrümüzü nurlu kıl. Amin. Hayırlı cumalar.

*O mucizeleri yaratan Rabbim! Kullarına affedici Rabbim! Sen ne dersen o olur, biliriz. Dualarımızı hayırlıysa kabul eyle. Amin! Hayıurlı Cumalar.

*Varsın Olmasın hayatta her istediğimiz. Biz olana 'elhamdulillah' Olmayana 'eyvallah' Demesini biliriz. Hayırlı Cumalar.

*Allah'ım! Rahmet, şefkat ve merhametine sığınarak huzurunda el açıyor, korku ve endişe içinde olan fakirlerin, yoksulların, ihtiyaçları ızdırar derecesine ulaşmış muhtaçların lisanıyla yalvarıyoruz: Bize dünyada tastamam bir afiyet ve ötelerde de Cennetini ve Rıdvanını ihsan eyle..ne nefsimizin ne de kullarından herhangi birisinin acımasızlığıyla bizi göz açıp kapayıncaya kadar olsun baş başa bırakma. Amin! Hayırlı Cumalar.

*Bu Cuma gününün feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. HAYIRLI CUMALAR...

*Yüce Allah mübarek Cuma-ı şerif hürmetine hayatın şereflisini, rızkın bereketlisini, vücudun sıhhatlisini, ahlakın faziletlisini, evladın edeplisini nasip ve müesser eylesin. HAYIRLI CUMALAR…

*Hamdini sözümüze ser taç ettik, zikrini kalbimize miraç ettik, Biz yoktuk, sen var ettin, Varlığından haberdar ettin, İnayetine sığındık, kapına geldik, hidayetine sığındık, lütfuna geldik, kulluk edemedik, affına geldik, Şaşırtma bizi, doğruyu söylet, Saptırtma bizi, hakka yönelt, Neşeni duyur, hakikati öğret, Sen duyurmazsan, biz duyamayız, Sen söyletmezsen, biz söyleyemeyiz. Sen yardım etmezsen, biz kalkınamayız, Sen sevdirmezsen, biz sevemeyiz.

*“Rabbimiz! Bize dünyada iyilik ver. Ahirette de iyilik ver. Bizi cehennem azabından koru” Bakara 201 Amin. Hayırlı Cumalar...

20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptıKayseri'nin Talas ilçesinde dur ihtarına uymayan sürücünün otomobili yaklaşık 20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet