Geri Dön
GündemCuma namazı saat kaçta kılınıyor? Ankara, İstanbul, İzmir cuma namazı saati |

Cuma namazı saat kaçta kılınıyor? Ankara, İstanbul, İzmir cuma namazı saati |

Ankara, İstanbul, İzmir ve diğer illerin cuma namazı vakitleri merak konusu oldu. Cuma namazı bu hafta saat kaçta kılınacak? İslam alemi için büyük anlam ve önemi olan Cuma namazı saatleri haberimizde...

Cuma namazı saat kaçta kılınıyor? Ankara, İstanbul, İzmir cuma namazı saati |

Ankara cuma namazı, İstanbul cuma namazı, İzmir cuma namazı ve diğer illerin cuma namazı vakitleri merakla araştırılıyor. Müslümlanlar, cuma namazına katılmak için saat bilgisi araştırıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinde il il namaz vakitlerine yer verdi.

ANKARA CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA?

Ankara'da cuma namazı 12:37'de kılınacak.

İSTANBUL'DA CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA?

İstanbul'da cuma namazı 12:53'de kılınacak.

İZMİR'DE CUMA NAMAZI SAAT KAÇTA?

İzmir'de cuma namazı 13:00'de kılınacak.

DİĞER İLLERİN NAMAZ VAKİTLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İzmir'deki saldırı için ilk açıklama!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Antalya İl Teşkilatı toplantısında konuşma yaptı. Erdoğan, 'Bugün Antalya'da hükümet yatırımları konusunda da en ufak bir duraksama söz konusu değildir. Ama yerel yönetimlerde durum hiç de iç açıcı değildir. İşte en ufak bir su parası sıkıntısını duyduk. Antalya'da da, İstanbul'da da, Ankara'da da böyle...' açıklamasını yaptı. HDP İzmir İl binasına saldırıya ilişkin Erdoğan, 'İzmir'deki provokasyonu kınadık, kınayacağız. Saldırganın en ağır ceza alacağına inanıyoruz' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet