Geri Dön
GündemDeğişmeyen bahane: Hava sıcak

Değişmeyen bahane: Hava sıcak

İstanbul’un en işlet noktalarından biri olan Beyoğlu, İstiklal Caddesi yine hıncahınç doluydu. Vatandaşlar ve turistlerin neredeyse tamamı maskesiz.

Değişmeyen bahane: Hava sıcak

GÜLDEN ÇOKTAN İstanbul - Sosyal mesafe ve maske kuralının hiçe sayıldığı İstiklal Caddesi ve farklı noktalarında konuştuğumuz vatandaşlar “Hava sıcak, bunalıyoruz” diyerek maske takmadıklarını söylüyor. Bazıları da toplu taşımada ve insan kalabalığının daha az olduğu yerde maske kullanmadığını belirtiyor. Tabii bir de aşı olup maskesini çıkaranlar var. İki doz aşısını yaptırdıktan sonra maskesini çıkaran başka bir vatandaş da “İkinci doz aşımı yaptırdığımdan beri kendimi daha güvende hissediyorum. Aşının onuncu gününden itibaren yüzde 85 koruduğunu duydum. Yüzde 15’te yakalanırsak gider evde yatarız. Bence herkes aşısını olsun. Hastalık bir an önce biter. Bu maskeden de kurtuluruz” diyor.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bursa’da feci olay! Katlı otoparkın 3'üncü katından düştüBursa’da, dengesini kaybettiği iddia edilen İlker Atalay (36), 5 katlı otoparkın 3'üncü katından zemine düştü. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Atalay'ın düştüğü an ise çevredeki bir iş yerinin kamerasına yansıdı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner