Geri Dön

İzmir'de deprem mi oldu? 15 Ocak son depremler listesi...

Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup olmadığını araştırıyorlar. Peki bugün deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesini ve deprem haritasını yayınlamaya devam ediyor. İşte 15 Ocak meydana gelen son depremler.

İzmir'de deprem mi oldu? 15 Ocak son depremler listesi...

Son depremler... AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar son depremler listesi ve deprem haritası ile hangi bölgede kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görüntüleyebiliyorlar. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi ölçümlerine göre meydana gelen son depremler.

SON DAKİKA İZMİR'DE DEPREM

Büyüklük : 4.0 (Mw)
Yer : Ege Denizi, 17.50 km. Seferihisar (Izmir)
Tarih-Saat : 15.01.2021, 20:20:10 TSİ
Enlem : 37.8676 N
Boylam : 26.9310 E
Derinlik : 6.97 km

SON DEPREMLER 15 OCAK 2021

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

DEPREM HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

 

İstanbul'da korkutan yangınİstanbul Küçükçekmece Halkalı'da bulunan hurdalık alanda yangın çıktı. Yangın nedeniyle çıkan siyah dumanlar gökyüzünü kaplarken, olay yerine çevre ilçelerden de olmak üzere çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Alev alev yanan hurdalık alana itfaiye ekiplerinin müdahalesi devam ederken, çıkan dumanlar çevre ilçelerden de görülüyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet