Geri Dön

Deprem mi oldu? 12 Eylül AFAD son depremler listesi...

Türkiye ve çevresinde meydana gelen depremler AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından listelenmeye devam ediyor. Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde zaman zaman depremler meydaba gelebiliyor. Geçtiğimiz günlerde Marmara Denizi açıklarında meydana gelen deprem Tekirdağ ve İstanbul'dan hissedilmişti. Dün akşam saatlerinden itibaren Marmara açıklarında birçok deprem meydana gelmeye devam ediyor. Peki Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?

Deprem mi oldu? 12 Eylül AFAD son depremler listesi...

Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından Türkiye ve çevresinde meydana gelen depremler listelenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Marmara Denizi açıklarında meydana gelen deprem Tekirdağ ve İstanbul'dan hissedilmişti. Dün akşam saatlerinden itibaren Marmara Denizi açıklarında küçük depremler meydana gelmeye devam ediyor. Meydana gelen depremlerin şu ana kadar en şiddetlisi Erdek Körfezi açıklarında 2.5 şiddetinde meydana geldi. İşte AFAD son depremler listesi...

12 EYLÜL AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Deprem mi oldu 12 Eylül AFAD son depremler listesi...

SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

İstanbul'da güpegündüz gasp girişimi kameradaİstanbul Sultangazi'de iki kişi tarafından takip edilen Suriye uyruklu kadın, girdiği iş yerinde iddiaya göre gasp edilmek istendi. Herkesin gözü önünde darp edilen ve gasp girişimine maruz kaldığı ileri sürülen kadın, şüphelilere direndi. Türkçe bilmediği için çevredekilere başından geçenleri anlatamayan kadının yaşadığı korku ve panik anları iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber