Geri Dön

Deprem mi oldu? AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde zaman zaman depremler meydana gelmeye devam ediyor. 2020 yılı başından bu yana meydana gelen birçok deprem can ve mal kaybına yol açtığı gibi sadece korku ve panik yaşatan ve bu gerçeği bize bir kez daha yaşatan depremler de meydana geldi. Ülkemizde bu yıl yaşanan Elazığ, Malatya, Van, Bingöl, Manisa gibi birçok ilde meydana gelen depremler yaşandı. Peki Türkiye'den en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu?

Deprem mi oldu? AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Deprem mi oldu sorusu vatandaşlar tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Özellikler 2020 yılı içerisinde birçok ilde meydana gelen şiddetli depremlerin ardından can kayıpları yaşanırken bazı depremlerde ise maddi hasar veya sadece korku ve panik gibi duygular yaşandı. Aktif fay hatları üzerinde yer alan ülkemizde bu yıl Özellikle Kuzey Anadolu Fay hattı üzerinde birçok deprem meydana geldi. Bu depremler arasında Elazığ, Malatya, Bingöl, Van gibi illerde depremler yaşandı. Bunun yanı sıra Muğla ve Manisa gibi illerde de depremler yaşanmaya devam etti. İşte Türkiye'de en son meydana gelen depremler listesi...

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Deprem mi oldu AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Hümeyra'nın acı günü!Dün evinde hayatını kaybeden usta sanatçı Hümeyra'nın (72) 47 yaşındaki oğlu Sadık Bigat, son yolculuğuna uğurlanıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber