Geri Dön

Deprem mi oldu? Son depremler listesi AFAD - Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri

Deprem mi oldu? Son depremler listesi merakla araştırılıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin son dakika deprem bilgileri yoğun ilgi görüyor. Nerede ve kaç şiddetinde deprem olduğunu öğrenmek isteyenler için haberimizin içeriğinde son depremler listesini paylaştık. İşte son dakika deprem haberleri...

Deprem mi oldu? Son depremler listesi AFAD - Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri

Son depremler, deprem haberleri, deprem mi oldu sorularına cevap arayan vatandaşlar haberimizin içeriğinden bilgilenebilir. Ülkemizde meydana gelen depremleri yakında takip eden vatandaşlar, AFAD ve Kandilli Rasathanesi'nin son dakika deprem bilgilerini öğrenmek istiyor. En son nerede deprem olduğu, kaç şiddetinde deprem olduğu, depremin enlemi, boylamı ve derinliği hakkında bilgi edinmek isteyenler için son depremler detayları haberimizde...

DEPREM Mİ OLDU? 

Balıkesir'de 3.6 büyüklüğünde deprem

Son dakika haberlere göre, AFAD'da yer alan son dakika haberine göre Balıkesir'de 3.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) alınan bilgiye göre, Balıkesir'in Altıeylül ilçesinde 3.6 büyüklüğünde bir deprem oldu. Depremin derinliği 5.4 km olarak belirtilirken saati 02.23 olarak açıklandı.

Deprem çevre ilçelerden de hissedildi.

SON DEPREMLER

Deprem mi oldu Son depremler listesi AFAD - Kandilli Rasathanesi son dakika deprem haberleri

SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Tuzla'da otluk alanda yangın çıktı!Tuzla'da Orhanlı Kurtköy Yanyolu yanındaki otluk alanda yangın çıktı. Geniş bir alana yayılan alevlere itfaiye ekipleri ile birlikte yangına söndürme helikopteri de müdahale ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber