Geri Dön
GündemDönüş çilesi başladı

Dönüş çilesi başladı

Kurban Bayramı tatilini şehir dışında geçirenler, dönüş yolculuğuna başladı. İstanbul’a dönüşlerde şehirlerarası otobüsleri tercih eden  vatandaşlar, Esenler’deki 15 Temmuz Demokrasi Otogarı’nda yoğunluk oluşturdu.

Dönüş çilesi başladı

HABER MERKEZİ - Ulaşımda 43 ilin geçiş noktasında yer alan ve “kilit kavşak” olarak adlandırılan Kırıkkale’de, bayram dönüşü ile birlikte trafikte uzun araç kuyrukları meydana geldi. Polis ekipleri, ulaşımın aksamaması için karayolundaki kavşakların bazılarını kapatarak önlem aldı.

Çanakkale feribot iskelesinde tatilcilerin oluşturduğu yoğunluk, dün de öğle saatlerinden itibaren başladı. Ege ve Balıkesir’in Edremit Körfezi sahilleri ile Çanakkale’nin Assos ve Bozcaada gibi turizm merkezlerinde tatilini geçiren vatandaşların dönüş yolculuğu bayramın son gününde de yoğunluk oluşturdu.

Muğla’nın Marmaris ilçesine gelenlerin de dönüş yolculuğu başladı. Trafiğin rahatlatılması için toplu taşıma ve tur araçları ilçe merkezine alınmayıp farklı güzergahlara yönlendirildi. Önceki gün saat 22.00’den, dün saat 12.00’ye kadar ilçeden 65 bin aracın çıkış yaptığı bildirildi.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner