Geri Dön
GündemDünkü kazanın ardından Bağdat Caddesi'nde trafik denetimi

Dünkü kazanın ardından Bağdat Caddesi'nde trafik denetimi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Bağdat Caddesi'nde dün birisi ağır iki kişinin yaralandığı kazanın ardından alkollü sürücülere yönelik denetimlerini arttırdı.

Dünkü kazanın ardından Bağdat Caddesi'nde trafik denetimi

Bağdat Caddesi'nde dün gece saatlerinde yaşanan kazada alkollü olduğu belirlenen sürücünün kullandığı otomobil önce kaldırıma çıkmış, o sırada her şeyden habersiz bankta oturan Cansu Safi ve arkadaşı otomobilin altında kalmıştı. Kaza sonrası kaçan sürücü Muhammed Enes Altun, daha sonra babası ile birlikte polis merkezine giderek teslim olmuştu.

Bu gece ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, dün kazanın meydana geldiği yerde sürücülere yönelik alkol kontrolü yaptı. Denetimde, alkol kontrolünden geçirilen sürücülerin, ehliyet ve ruhsatları da kontrol edildi. Yasalara uymayan sürücülere işlem uygulandı. 

 

Yangın termik santral bölgesinde! Canlı yayında korkutan anlarOrman yangınları ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Yangınların devam ettiği 7 kentin 14 ilçesindeki çalışmalar havadan ve karadan sürüyor. Sabah saatlerinde kontrol altına alınan Manavgat'ın Kızıldağ bölgesindeki yangında alevler etkisini yeniden artırdı.Olay yerinden yayına bağlanan CNN TÜRK muhabiri Mustafa Berber son dakikalarda Kemerköy Termik Santrali yakınındaki yangının şiddetini arttırdığı ve olay yerinden uzaklaştıklarını aktardı. Berber, 'Rüzgarın artması yangının seyrinde etkili oldu. Bir anda 30 saniyede yangın termik santralin etrafını tamamen sardı.' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet