Geri Dön

Dünkü kazanın ardından Bağdat Caddesi'nde trafik denetimi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, Bağdat Caddesi'nde dün birisi ağır iki kişinin yaralandığı kazanın ardından alkollü sürücülere yönelik denetimlerini arttırdı.

Dünkü kazanın ardından Bağdat Caddesi'nde trafik denetimi

Bağdat Caddesi'nde dün gece saatlerinde yaşanan kazada alkollü olduğu belirlenen sürücünün kullandığı otomobil önce kaldırıma çıkmış, o sırada her şeyden habersiz bankta oturan Cansu Safi ve arkadaşı otomobilin altında kalmıştı. Kaza sonrası kaçan sürücü Muhammed Enes Altun, daha sonra babası ile birlikte polis merkezine giderek teslim olmuştu.

Bu gece ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, dün kazanın meydana geldiği yerde sürücülere yönelik alkol kontrolü yaptı. Denetimde, alkol kontrolünden geçirilen sürücülerin, ehliyet ve ruhsatları da kontrol edildi. Yasalara uymayan sürücülere işlem uygulandı. 

 

Eskişehir'de sokaklar uyarı ve çağrılara rağmen dolduEskişehir’de corona virüs tedbirleri kapsamında yaş sınırlamasına ve ‘evde kal’ çağrılarına rağmen sokaklar doldu. Özellikle banka önlerinde uzun kuyruklar oluşurken, sosyal mesafe kuralına da uyulmadığı görüldü.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber