Geri Dön

Durdurulan otobüste ele geçirildi!

Bodrum’da yol kontrolünde durdurulan otobüsteki bir yolcunun üzerinde bir miktar uyuşturucu madde ile ruhsatsız 2 tabanca ele geçirildi.

Durdurulan otobüste ele geçirildi!

Edinilen bilgiye göre, Bodrum Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, ilçede uyuşturucu madde kullanımının ve ticaretinin engellenmesi amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Bugün Torba Uygulama Noktası’nda uyuşturucu arama köpeğinin desteğiyle yapılan yol uygulamasında bir yolcu otobüsü durduruldu. Köpeğin bir şahsın çantasına tepki vermesi sonucu, S.Z.B. isimli şahsın üzeri ve çantası kontrol edildiğinde, 2 adet ruhsatsız tabanca, 100 gr skunk maddesi, 5 adet sentetik hap ve 20 adet tabanca fişeği ele geçirildi.

Gözaltına alınan S.Z.B. isimli şahsa uyuşturucu madde bulundurmak, kullanmak, ruhsatsız silah ve mermi bulundurmak suçlarından işlem yapıldı.

Gül ve Kalın, azınlık cemaatlerinin temsilcileriyle buluştuAdalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, azınlık cemaatlerinin ruhani liderleri ve vakıf temsilcileriyle bir araya geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet