Geri Dön
GündemDüzce’de 24 köy yolu kardan kapandı

Düzce’de 24 köy yolu kardan kapandı

Düzce'de etkili olan kar yağışı nedeniyle yüksek kesimlerdeki 24 köyün yolu, ulaşıma kapandı. Öte yandan Dağı'nın D-100 ve TEM yolu geçişinde kar yağışı ile sis etkili olurken, ulaşımda aksama yaşanmadı. Bölgede yeşil alanlarda kar kalınlığı, 30 santime ulaştı.

Düzce’de 24 köy yolu kardan kapandı

Düzce’de gece başlayan kar yağışı, sabah saatlerine kadar aralıklarla etkili oldu. Kar yağışıyla yüksek kesimlerdeki 24 köyün yolu, ulaşıma kapandı.

 İl Özel İdaresi ekipleri, köy yollarını ulaşıma açmak için çalışmalara başladı.

Düzce’de 24 köy yolu kardan kapandı

BOLU DAĞI'NDA KAR KALINLIĞI 30 SANTİME ULAŞTI

Bolu Dağı'nda perşembe akşamı başlayan ve aralıklarla etkili olan kar yağışı, bugün de devam etti. Bolu Dağı'nın TEM yolu ve D-100 yolu geçişlerinde kar yağışı nedeniyle Karayolları ekipleri, kar küreme ve tuzlama çalışması yaptı. Küreme çalışmasıyla yolda kar tutmazken, yeşil alanlar ise beyaz örtüyle kaplandı. Yeşil alanlarda kar kalınlığı, 30 santimetreyi aştı. Yağış nedeniyle ulaşımda aksama olmadı. Bölgede yer yer sis de etkili oldu. Sis, Bolu Dağı'nın bazı noktalarında görüş mesafesini 20 metreye kadar düşürdü.  

 

Gazze'ye saldırılar sürüyor! Canlı yayında yerle bir olduİsrail'in Gazze'ye saldırıları devam ediyor. İsrail tarafından yapılan son saldırıda çok katlı bir binanın vurulma anı canlı yayında CNN TÜRK ekranlarına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet