Geri Dön

Eğlenmek isterken gözleri bu hale geldi!

Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde ailesi ile piknik yaptığı sırada tek başına bindiği gondol salıncaktan düşen 6 yaşındaki Ela Dilaver ölümden döndü. Eyüp Dilaver kızını gondol salıncağın altından alırken, küçük kızın bir gözünde görme kaybı oluştu.

Eğlenmek isterken gözleri bu hale geldi!

Darıca'da oturan Eyüp ve Tuğçe Dilaver çifti çocukları Ela'yı yanlarına alarak 8 gün önce Derince Yenikent Mahallesi İsmet Paşa Caddesi üzerinde bulunan Çamlık Mesire alanına geldi. Ela bu sırada ailesinin yanından ayrılarak mesire alanında bulunan gondol salıncağa bindi. Ela sallanırken gondol salıncağın altına düşerek yaralandı. Eyüp Dilaver gondol salıncağın altından aldığı kızını kucağına alarak aracına doğru götürürken, piknik yapan sağlık görevlileri çocuğa müdahalede bulundu. Yaralanan çocuk Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Bir gün hastanede tedavi gören Ela'nın kafasını çarpması sonucu gözleri kan içinde kalırken, sol gözünde yüzde 40 oranında görme kaybı oluştu. Eyüp Dilaver olayın şokunu halen atlatamazken, mesire alanlarında bulunan gondol salıncakların çocuklar için uygun olmadığını, çocukların salıncaktaki boşluktan düşebildiğini belirterek, olası kazaların önüne geçilmesi için salıncakların kaldırılmasını istedi.

Gaziantep'te bir milyon dolar değerinde İncil ele geçirildiGaziantep'te, Suriye'nin Halep kentinde yağmalanan müzeden çalınan çok eski tarihli olduğu değerlendirilen, ceylan derisi üzerine İbranice yazılmış İncil ele geçirildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber