Geri Dön

Elektrik panosundaki patlama anı kamerada

Antalya Serik ilçesindeki pazar yerinde, kaldırım üzerinde bulunan elektrik panosunda patlama meydana geldi. 2 araçta maddi hasara yol açan patlama anı, güvenlik kameralarına yansıdı.

Elektrik panosundaki patlama anı kamerada

Antalya Serik'e bağlı Kadriye Mahallesi'ne kurulan semt pazarı içerisinde, kaldırım üzerinde bulunan elektrik panosunda henüz bilinmeyen nedenle gürültüyle patlayıp, alev aldı. Etraftakilerin kısa sürede müdahale edip söndürdüğü yangında, pano kullanılamaz hale gelirken, panonun yanındaki pazarcı esnafına ait 2 araçta da hasar oluşt

Elektrik dağıtım şirketi görevlileri bölgeye gelerek panoya müdahalede bulundu. Yetkililer kısa sürede arızanın giderilip, sokağa elektrik verileceğini söyledi.

'BİR ANDA PATLADI, ÇOK KORKTUK'

Bölge esnafından Şaban Aksoy, "Birden patlama oldu. Önce ne olduğunu anlayamadık. Ama panonun alev alması ile yandığını gördük. O bölgenin elektrik akımı kesildi. Pazarcı esnafımız patlamayla birlikte korkulu anlar yaşadı" dedi.

Pazarcı Süleyman Çam da "Pazar yerinde büyük bir patlama sesi geldi. Esnaf çok korktu. Kaldırımda bulunan elektrik panosu kendiliğinden patladı" diye konuştu.

Öte yandan panonun patlama anı çevredeki güvenlik kamerasına yansıdı.

Elektrik panosundaki patlama anı kamerada

 

Sahibinden kaçan at trafikte dört nala koştuBursa'da bir at arabasının, sahibi olmadan trafikte 4 nala ilerlemesi güvenlik kameralarına takıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet