Geri Dön

Emily Blunt Hollywood’da basamakları tırmanıyor

İngiliz oyuncu Emily Blunt, Hollywood’un A listesine doğru ilerliyor

Emily Blunt Hollywood’da basamakları tırmanıyor

Şu günlerde “Salmon Fishing in the Yemen” adlı filmi çeken Blunt, endüstri profesyonellerine göre bu yıl büyük bir atılım gerçekleştiriyor. Blunt’un planlanmış projelerinin onu Kate Winslet benzeri bir kariyere taşıyacağı tahmin ediliyor.
29 yaşındaki oyuncu Ewan McGregor ile ‘Salmon Fishing in Yemen’i tamamladıktan sonra gerçekleştireceği üç projede Bruce Willis, Jason Segel ve Colin Firth’le birlikte rol alacak. Bilimkurgu filmi “All You Need Is Kill”de ise Tom Cruise’la oynayacağı tahmin ediliyor. Ardından ise “The Thin Man”in yeniden çevriminde başrolü Johnny Depp’le paylaşacak. Bu projeler 2012’nin Blunt’ın yılı olacağını düşündürtüyor. New York’s Cinema Society’nin başkanı Saffir, “Kate Winslet’la aynı ligde değilse de, aynı lige çok yakın” diyor.

ABD'de sahile yaklaşan köpek balığı sürüsü böyle görüntülendiABD'de Singer Island sahiline yakın mesafede toplanan onlarca siyah uçlu resif köpek balığı görenleri korkuttu. Sahile yaklaşan onlarca köpek balığı sürüsü drone ile görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet