Geri Dön

‘En seksi’ listesinde Emma sürprizi

Saygın sinema dergisi Empire’ın dünyanın en seksi aktör ve aktrisini seçtiği ankette, pek de bu tip listelerde görmeye alışık olmadığımız isimler birinci oldu.

‘En seksi’ listesinde  Emma sürprizi

Scarlett Johansson, Jennifer Lawrence, Kristen Stewart, Anne Hathaway, Emma Stone ve Mila Kunis gibi isimlerin olduğu listede kadınlarda birinciliği Emma Watson aldı. Erkeklerde ise Henry Cavill, Ryan Gosling, Johnny Depp gibi isimlerin arasından sıyrılan Benedict Cumberbatch zirveye yerleşti. “En seksi 100 film yıldızı” isimli anketi gerçekleştirenler, bu oyuncuların çok sıkı takipçilerinin oylarıyla zirvede yer aldıklarını düşünüyorlar. Emma Watson’ın Harry Potter filmlerindeki rolleriyle, Benedict Cumberbatch’in ise Sherlock isimli dizisiyle büyük hayran kitlelerine ulaştığı biliniyor.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 17 Ocak 2021 )Sağlık Bakanlığı, Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu açıkladı. Türkiye'de son 24 saatte 148 bin 636 Kovid-19 testi yapıldı, 6 bin 436 kişinin testi pozitif çıktı, 165 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 2 bin 201 oldu, 8 bin 812 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 262 bin 864'e yükseldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet