Geri Dön

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? Survivor şartları Evrim'i gözyaşlarına boğdu

Survivor Gönüllüler takımı kadrosunda yer alan Evrim Keklik, gözyaşlarına boğuldu. Survivor ada şartlarının çok zor olduğundan dert yanan Evrim Keklik, yaşadığı zorlukları kameralar karşısında anlattı. Acun Ilıcalı tarafından O Ses Türkiye yarı final ve final bölümlerinde ekrana getirdiği Evrim Keklik'in gözyaşı döktüğü anlar bu akşam yayınlanan bölümde ekrana geldi. Peki Evrim Keklik kimdir?

Evrim Keklik kimdir, kaç yaşında? Survivor şartları Evrim'i gözyaşlarına boğdu

Survivor'da en fazla araştırma konusu olan isimler arasında yer alan Evrim Keklk gözyaşlarına hakim olamadı. Survivor'ın zor şartları karşısında gözyaşlarına hakim olmayan Evrim Keklik bir kez adaya gönderilip ada şartlarının gösterilmesi halinde yarışmaya katılmayacağını ifade etti. Peki Survivor Gönüllüler takımında yer alan Evrim Keklik kimdir?

EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Evrim Keklik kensini şu şekilde tanımlıyor;

Merhaba, ben Evrim Keklik 29 yaşındayım. İstanbul'da doğdum ilkokul 1. sınıfta Fenerbahce Spor Kulübü'nde voleybola başladım ve 10 yıl boyunca devam ettim. Sonrasında Galatasaray voleybol takımına transfer oldum ve 1 yıl sonra oradan da Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımına transferim gerçekleşti. Omzumda oluşan sakatlıktan dolayı tedavilerim uzun sürdü ve voleybola ara vermek zorunda kaldım bu sırada Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümünde eğitimime devam ettim. Üniversite de 4 yıl yüzdüm ve 3. kademe yüzme antrenörü olarak mezun oldum. Üniversite eğitimim 7 yıl sürdü. İstanbul'a ailemin yanına 2017 yılında geri döndüm ve sualtı hokeyi ne başladım 1 yıldır bu spor ile ilgilenmekteyim ve bir spor kulübünde yuzme antrenörlüğüne de devam ediyorum.

Vatandaşlar güvenlik güçlerini alkışladıHatay'ın İskenderun ilçesinde 2 teröristin etkisiz hale getirildiği operasyonda çıkan çatışmada bir özel Harekat polisi yaralandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber