Geri Dön

Futbolcuların dolandırılmasında Ümit Karan tanık oldu!

Altı futbolcunun dolandırılması davasında eski futbolcu Ümit Karan tanık olarak dinlendi. Karan ifadesinde, Değer Okşar’ı yıllardır tanıdığını belirterek menajerlik şirketi kurduğunu daha sonra da şirketten ayrılarak futbol hayatına devam ettiğini açıkladı.

Futbolcuların dolandırılmasında Ümit Karan tanık oldu!
ELİF ALTIN/ İstanbul

Trabzonsporlu futbolcu Hugo Rodallega Martinez’in arasında bulunduğu 6 futbolcunun dolandırılması davasında eski futbolcu Ümit Karan tanık olarak dinlendi.

Karan ifadesinde, futbolcuları dolandıranlar arasında olan Değer Okşar’ı yıllardır tanıdığını belirterek, “Diğer sanıklarla futbol camiasından tanışıklığımız vardır. Biz Değer ile uzun yıllar önce menajerlik şirketi kurduk. Ancak ben şirketten ayrılarak futbol hayatıma devam ettim” dedi.

İstanbul'da güpegündüz gasp girişimi kameradaİstanbul Sultangazi'de iki kişi tarafından takip edilen Suriye uyruklu kadın, girdiği iş yerinde iddiaya göre gasp edilmek istendi. Herkesin gözü önünde darp edilen ve gasp girişimine maruz kaldığı ileri sürülen kadın, şüphelilere direndi. Türkçe bilmediği için çevredekilere başından geçenleri anlatamayan kadının yaşadığı korku ve panik anları iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber