Geri Dön
GündemHafta sonu Antalya'da sokağa çıkma yasağı var mı? Antalya'da sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Hafta sonu Antalya'da sokağa çıkma yasağı var mı? Antalya'da sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri gelmeye devam ediyor. Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklama yapmasının ardından İçişleri Bakanlığı Türkiye'de sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili açıklamaları detaylandırdı. Peki, hafta sonu sokağa çıkma yasağı kalktı mı? Antalya'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? İşte risk haritasına göre Antalya'nın koronavirüs haritası durumu.

Hafta sonu Antalya'da sokağa çıkma yasağı var mı? Antalya'da sokağa çıkma yasağı kalktı mı?

Antalya'da hafta sonu sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları doğrultusunda Türkiye risk haritasına göre hafta sonu sokağa çıkma yasağı bazı illerde kaldırıldı. Peki, Antalya bu iller arasında yer alıyor mu? İşte Antalya sokağa çıkma yasağı ile ilgili son dakika gelişmeleri.

ANTALYA'DA HAFTA SONU SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI KALKTI MI?

Hafta içi günlerde 21.00-05.00 saatleri arasında tüm Türkiye’de sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacaktır.

Hafta sonlarında ise;

Düşük ve orta risk grubunda yer alan illerimizde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması, hafta içinde olduğu gibi 21.00-05.00 saatleri arasında uygulanacaktır.

Antalya yüksek risk grubunda yer alan iller arasında. Bu nedenle sadece Cumartesi günü uygulanan yasak kaldırıldı. Antalya'da Pazar günleri sokağa çıkma yasağı uygulanmaya devam edecek.

19 yıl sonra aydınlatılan cinayetin 2 şüphelisi suçlamaları kabul etmediKocaeli'nin Derince ilçesinde, 2001 yılında darp edildikten sonra boğularak öldürülen Kasım Aydın'ın (20), 19 yıl sonra yakalanan katil zanlıları Hidayet İlkme ve Tamer Korkmaz'ın yargılanmasına başlandı. Suçlamayı kabul etmeyen zanlılardan Aydın'ın cep telefonunu İstanbul'da sattığı belirlenen İlkme ise, savunmasında para ile satın aldığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet