Geri Dön

Harley’li gazi sürüşü

Ankaralı 300 Harley Davidson tutkunu, ‘Gaziler Sürüşü’ etkinliği düzenledi.

Harley’li gazi sürüşü

Sağlık Bakanlığı’nın Bilkent’teki Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi’ne gelen Harley Davidson kullanıcıları, gazilerin sorunlarına dikkat çekmek için bu yıl 9’uncusu düzenlenen Harley Owners Group (H.O.G) Ankara Chapter ‘Gaziler Sürüşü’nde gaziler ve aileleri ile bir araya geldi.

Etkinliğe katılan gazi Bilal Kene, Suriye Bab’da yaralandığını, etkinliğe ilk kez katıldığını söyledi. Emeği geçenlere teşekkür eden Kene, “Bu çok başka bir dünya anlatılmaz, yaşanır” dedi. Bingöl’de 1993’de gazi olan Hasan Dalkıran da, “Bizi unutmadılar, o konuda bir nebze de olsa bizi rahatlattı. Bu etkinlikler iyi oluyor. Ailecek mutluyuz, çocuklar da eğlendi” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı'ndan İİT Diyanet Başkanları İstişare Toplantısı'na video mesajCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İİT Diyanet Başkanları İstişare Toplantısı'na video mesaj gönderdi. İslam dünyasına çağrıda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan mesajında, "Görüş ayrılıklarımızı bir kenara bırakmalıyız" dedi ve ekledi: "Fitneye düşmeyeceğiz, kardeşliğimize halel getirmeyeceğiz." Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a da tepki gösteren Erdoğan, "Macron'un başını çektiği girişimlerin gayesi İslam ile hesaplaşmaktır" diye konuştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber