Geri Dön

İş adamının intihara kalkışmasında yeni detaylar!

İzmir'de iş insanı Uğur Morgül'ün ekonomik sebeplerden dolayı otomobilinin içinde kendisini vurmasının ardından, ağır yaralanan adamı eşi Bihter Morgül’ün yarasına tampon yaparak hastaneye yetiştirdiği öğrenildi.

İş adamının intihara kalkışmasında yeni detaylar!

Yeni Asır'dan Metin Burmalı'nın haberine göre; İzmir'in Karşıyaka ilçesinde otel zinciri ve özel bir kolejin sahibi olan işadamı Uğur Morgül'ün ekonomik sebeplerden dolayı otomobilinin içinde kendisini vurmasından sonra talihsiz adamı aynı araçta bulunan eşi Bihter Morgül'ün hayatta tuttuğu ortaya çıktı. İki çocuk annesi Bihter Morgül'ün intihar girişiminde bulunan eşinin omzundaki yaraya tampon yaparak aşırı kan kaybetmeden hastaneye yetişmesini sağladığı öğrenildi. Maddi sıkıntılardan dolayı intihar girişiminde bulunan Morgül'ün tedavisinin ardından hastaneden taburcu olduğu belirtildi.

EŞİNDEN MÜDAHALE

Olay önceki gün Cemal Gürsel Caddesi'nde meydana geldi. İzmir Mavişehir ve Aydın Didim'de otel ve Menemen'de de özel bir kolejin sahibi olan Uğur Morgül, eşi Bihter Morgül ile birlikte 35 ST 707 plakalı otomobille giderken tartışmaya başladı. Aynı araçta bulunan sürücü Serdar K. ile yeğeni Recep A. tartışma sonrası otomobili deniz kenarında park edip, Morgül çiftinin isteği üzerine araçtan indi. Ekonomik sebeplerden dolayı Uğur ve Bihter Morgül çifti araçta tartışmaya devam ederken, iddiaya göre bunalıma giren işadamı belinden çıkardığı silahı kendi kalbine doğru çevirip tetiğe bastı. Bu sırada eşinin silaha müdahale etmesi nedeniyle Uğur Morgül omzundan silahla vuruldu.

TABURCU EDİLDİ

Aracın dışında bekleyen sürücü Serdar K. ile yeğeni Recep A. talihsiz kadının çığlıkları üzerine otomobile koştu. Kalbine ateş edip intihar etmek isterken omzundan vurulan Morgül aynı araçla Çiğli'deki Özel Kent Hastanesi'ne kaldırılırken, Bihter Morgül'ün de eşinin aşırı kan kaybetmesini engellemek için yarasına yol boyunca tampon yaptığı kaydedildi. Hayati tehlikeyi atlatan işadamı Uğur Morgül'ün tedavisinin ardından hastaneden taburcu olduğu ifade edilirken, ifadesi alınan çiftin ekonomik sıkıntılardan dolayı tartıştıklarını belirttikleri öğrenildi.

ÇALIŞANLARINDAN DAVA

Morgül ailesinin şirketlerinde çalışıp maaşlarını ve özlük haklarını alamayan 400 personelin aileye dava açtığı öğrenildi.

İnfaz düzenlemesi kanun teklifi TBMM'ye sunulduAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan açıklamalarda bulundu. Düzenlemeden yaklaşık 90 bin kişinin yararlanacağını belirten Özkan, infaz düzenlemesinin Meclis Başkanlığı'na sevk edildiğini bildirdi. Öte yandan AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, "Gelecek hafta salı günü Genel Kurul'da teklifin görüşmelerine başlayacağız" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber