Geri Dön
Gündemİstanbul merkezli 3 ilde operasyon! 7 kişi gözaltına alındı

İstanbul merkezli 3 ilde operasyon! 7 kişi gözaltına alındı

Gelen bir son dakika haberine göre, İstanbul merkezli 3 ilde, Ö.K. liderliğindeki suç örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 7 şüpheli gözaltına alındı. Operasyon anları da kameraya yansıdı.

İstanbul merkezli 3 ilde operasyon! 7 kişi gözaltına alındı

Büyükçekmece, Beylikdüzü, Avcılar ve Bakırköy ilçelerinde faaliyet gösteren Ö.K. isimli kişi liderliğindeki suç örgütüne 30 Nisan 2021 tarihinde operasyon düzenlendi. Gözaltına alınan suç örgütü lideri Ö.K. ile örgüt üyesi kişiler tutuklandı.

Suç örgütü ile ilgili devam eden soruşturma kapsamında yapılan araştırmalarda, dışarıda kalan örgüt üyelerinin kamu görevlisi irtibatlarını da kullanarak faaliyetlerine devam ettikleri belirlendi. "Yağma", "Yağma Amaçlı Tehdit", "6136 Sayılı Kanuna Muhalefet", "Dolandırıcılık" ve "Görevi Kötüye Kullanma" suçlarına karıştıkları tespit edilen şüphelilerin yakalanmasına yönelik bugün İstanbul merkezli Bartın ve Karabük illerinde eş zamanlı operasyonlar düzenlendi.

Gözaltına alınan 7 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Ankara'da refüje çarpan otomobilin sürücüsü hayatını kaybettiAnkara'nın Keçiören ilçesinde, yoldan çıkarak refüje, ardından da savrularak uyarı levhasına çarpan otomobilin sürücüsü yaşamını yitirdi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler