Geri Dön
Gündemİstanbul trafiğinde kentin belirli noktalarında yoğunluk yaşanıyor

İstanbul trafiğinde kentin belirli noktalarında yoğunluk yaşanıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Yoğunluk Haritası'na göre saat 10.00 itibarıyla kentte trafik yoğunluğu yüzde 56 olarak ölçüldü.

İstanbul trafiğinde kentin belirli noktalarında yoğunluk yaşanıyor

İstanbul Avrupa Yakası'nda D-100 Karayolunda Beylikdüzü-Avcılar, Bahçelievler-Zeytinburnu ile Esenyurt TEM Bağlantı Yolu Haramidere istikametinde trafik akışında yavaşlama gözlendi.

Anadolu Yakası'nda ise D-100 Karayolu'nda Maltepe-Ataşehir, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile 15 Temmuz Şehitler Köprüsü istikametine sıkışıklık yaşanıyor.

Öte yandan sabah saatlerinde işe gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanan vatandaşların da duraklarda yoğunluk oluşturduğu görüldü.

 

 

'Evin önünde neden durdunuz' diyen aile saldırıya uğradı!Burdur’da Veli Tural (37) ve ailesi, motosikletle evin önüne gelen 2 kişiye 'Neden durdunuz, ne yapıyorsunuz?' diye sorunca tartışma çıktı. Tartışmanın ardından bölgeden ayrılan 2 kişi, bir süre sonra kalabalık bir grupla gelip Veli Tural (37) ile babası, annesi, kardeşi ve yeğenini darbetti. Güvenlik kamerasına da yansıyan olayla ilgili Tural, "Bizi linç ettiler, saldırdılar. Savunmak için kendimizi eve kilitledik" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet