Geri Dön

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Perşembe günü kar yine teğet geçiyor!

Pazartesi günü ülkenin kuzeyi başta olmak üzere İç Anadolu ve Marmara'nın doğusunda kar görüldü. Karadeniz'de kar yağışı etkisini yitirmezken "İstanbul'a kar yağışı ne zaman gelecek?" sorusu sık sık sorulmaya başlandı.

İstanbul'a kar ne zaman yağacak? Perşembe günü kar yine teğet geçiyor!

 

Türkiye'nin büyük bölümü kış mevsimiyle birlikte kar ile tanışırken İstanbul'da kar yağışı görülmedi. Yüz binler kar yağışı beklerken hala yağışın olmaması vatandaşlara da "İstanbul'a kar ne zaman yağacak?" sorusunu sorduruyor. İşte detaylar...

İSTANBUL'A NE ZAMAN KAR YAĞACAK?

Uydu görüntülerini incelediğimizde İstanbul'a 10 gün boyunca kar beklenmiyor. Perşembe ve cuma günü kar İstanbul'u teğet geçerken Karadeniz, Marmara'nın doğusu İç Anadolu ve Doğu Anadolu'da kar görülüyor.

İstanbula kar ne zaman yağacak Perşembe günü kar yine teğet geçiyor
 

Sadece ismi okunan kısa süreliğine içeriye girebiliyor!Corona virüs önlemleri kapsamında ziyaretçi girişine kapatılan Tarihi Kapalıçarşı'da bazı esnaf ve çalışanlar kısa süreli işlerini halletmek için kontrolü olarak içeriye alınıyor. İçeriye girmek için Kapalıçarşı'nın Kılıççılar kapısı önünde bekleyen kalabalık, sosyal mesafe kuralına uymadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber