Geri Dön
Gündemİstanbul'da eş zamanlı yapıldı! Tek tek aradılar

İstanbul'da eş zamanlı yapıldı! Tek tek aradılar

İstanbul genelinde eş zamanlı olarak 30'uncu Yeditepe Huzur Denetimleri gerçekleştirildi. Oluşturulan güvenlik noktasından geçen araçlar durdurularak aranırken, araçta bulunan kişilerin kimlik sorgulamaları yapıldı.

İstanbul genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen yılın 30'uncu Yeditepe Huzur denetimleri bu akşam yapıldı. Maltepe Küçükyalı'da gerçekleştirilen denetimlere, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve Yunus polisleri katıldı. Ekipler, cadde üzerinden geçen araçları tek tek durdurarak aramalar yaptı. Araç içindeki kişilerin üst aramaları ve kimlik sorgulamaları yapıldı.

İstanbulda eş zamanlı yapıldı Tek tek aradılar

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
İBB meclisinde 'gereksiz' tartışmasıİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kasım ayı birleşiminde gergin anlar yaşandı. AK Partili ismin mikrofonunu kapatan İBB Başkanı İmamoğlu'na AK Parti Grup Başkanvekili Tevfik Göksu tepki gösterdi. Göksu, "Meclisin en büyük grubu gereksizlikle itham ettiniz. Grup sözcümüz söz istedi vermediniz." dedi. İddiaları reddeden İmamoğlu'nun ardından tarafların yatışmasıyla, oturuma devam edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler