Geri Dön
Gündemİstanbul’da hareketli anlar! Oğluyla tartışıp etrafa saldırdı

İstanbul’da hareketli anlar! Oğluyla tartışıp etrafa saldırdı

İstanbul Sarıyer’de sokak ortasında oğluyla tartıştığı sırada sinirlerine hakim olamayan şahıs, küfürler savurarak etrafa saldırdı. Olay yerine gelen polis ekipleri, saldırganı biber gazı sıkarak etkisiz hale getirdi.

İstanbul’da hareketli anlar! Oğluyla tartışıp etrafa saldırdı

Olay, dün saat 12.30 sıralarında Sarıyer Ferahevler Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Cevat Ç. İsimli şahsı daha öncenden henüz bilinmeyen bir nedenle davalık olduğu oğlu Ufuk Ç. ile sokak ortasında tartışmaya başladı. Tartışma sırasında sinirlerine hakim olamayan Cevat Ç., aracında bulunan sopayı eline alarak tehditler savurup etrafa saldırdı. Cevat Ç.’yi sakinleştirmek isteyen vatandaşlar başarılı olamayınca durumu polis bildirdi.

KORKUTMAK İÇİN SİLAH ÇEKEN POLİS, ŞAHSI BİBER GAZIYLA ETKİSİZ HALE GETİRDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Cevat Ç.’yi sakinleştirmek için uzun süre uğraştı. Cevat Ç.’nin saldırgan tutumlarının sürdürmesi üzerine polis, şahsı korkutmak için silah çekti. Yanında bulunan polis ise bu sırada biber gazıyla Cevat Ç.’yi etkisiz hale getirdi. Polis ekipleri tarafından kontrol altına alınan Cevat Ç., polis aracına alınarak tedbir amaçlı hastaneye götürüldü.

İstanbul’da hareketli anlar Oğluyla tartışıp etrafa saldırdı

OĞLU BABASINDAN ŞİKAYETÇİ OLDU

Yaşanan olayın ardından saldırgan şahsın oğlu Ufuk Ç., polise ifade vererek şikayetçi olduğunu söyledi. Bunun üzerine polis ekipleri, baba ve oğlunu Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliğine teslim etti. Yaşanan olaylar ise cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.