Geri Dön

İstanbul'da yarın 11 Şubat Çarşamba günü okullar tatil mi? Vali'den bir açıklama daha

Kar yağışı akşam saatlerinde İstanbul'da etkisini gösterdi. Öğrencilerin merakla "İstanbul'da yarın okullar tatil mi?" sorusunun cavabı İstanbul Valiliği'nden geldi. İstanbul'da yarın okullar tatil edildi. İşte yarın okulların tatil olan diğer il ve ilçeler.

İstanbul'da yarın 11 Şubat Çarşamba günü okullar tatil mi? Vali'den bir açıklama daha

İstanbul tekrardan soğuk hava dalgasının etkisine girdi. Kar yağışı ile birlikte hava sıcaklılığında büyük düşüşler yaşandı. Tabi kar yağışı ile birlikte İstanbul'da yaşayan öğrencilerin akıllarına "Yarın okullar tatil mi" sorusu geldi. İstanbul Valiliği öğlen saatlerinde konu ile ilgili bir açıklama yayınladı

İSTANBUL'DA YARIN OKULLAR TATİL EDİLDİ
istanbul Valiliği, yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okulları yarın tatil etti. (DHA)

İŞTE 11 ŞUBAT ÇARŞAMBA GÜNÜ OKULLARIN TATİL EDİLDİĞİ İLLER

Yağış sonrası çeşitli illerden kar tatili haberleri de gelmeye başladı. İşte yarın okulların tatil edildiği iller (Şu ana kadar)
AFYONKARAHİSAR
Afyonkarahisar'da yoğun kar yağışından dolayı eğitime yarın ara verildi. Valilikten yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve merkez ilçeye bağlı köy ile beldelerdeki okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerin, yarın bir gün süreyle tatil edildiği belirtildi. Engelli ve hamile kamu görevlilerinin de yarın bir gün idari izinli oldukları ifade edildi.
ANTALYA (AKSEKİ)
Akseki ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullar yarın tatil edildi. Akseki Kaymakamlığından yapılan açıklamada, ilçe merkezi ile bağlı mahallelerde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okulların yarın bir gün süreyle tatil edildiği kaydedildi.
KONYA'NIN İKİ İLÇESİNDE TATİL
KONYA’nın Taşkent ve Derebucak İlçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okullarda yarın eğitime ara verildi.
Konya Milli Eğitim Müdürlüğü, Taşkent ve Derebucak ilçelerinde dün geceden bu yana aralıksız süren kar yağışı nedeniyle ilk ve orta dereceli okulların 1 gün olmak üzere yarın tatil edildiğini açıkladı.

DENİZLİ
Denizli’nin Kale, Güney, Çameli ve Buldan ilçelerinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullara bir gün ara verildiği açıklandı. Birçok ilçede de okulların tatil edilmesiyle ilgili toplantıların devam ettiği öğrenildi.
Denizli’yi etkisi altına alan kar yağışı, hayatı olumsuz etkiliyor. Yoğun kar yağışı ulaşımı etkilerken, bazı ilçelerde okullar tatil edildi. Denizli’nin Kale, Güney, Çameli ve Buldan ilçelerinde okullar 1 gün süreyle tatil edilirken, bu ilçede engelli ve hamile memurların da idari izinli sayıldığı açıklandı.

Türk zırhlısı, Suriye'de rejim tankını böyle kovaladıSuriye'nin İdlib kentinin Neyrab köyünde çekilen görüntüde, 15 tonluk zırhlı aracın 45 tonluk tankın peşine düştüğü anlar saniye saniye kaydedildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber