Geri Dön
Gündemİstanbul'da zamanla yarış! Yardıma koşan baygınlık geçirdi

İstanbul'da zamanla yarış! Yardıma koşan baygınlık geçirdi

Nişantaşı'da bir apartmanın su deposunda boya yapan işçi, yoğun tiner kokusundan etkilenerek bayıldı. İşçiyi su deposundan çıkaran apartman görevlisi de tiner kokusundan etkilenerek fenalaştı. Hastaneye kaldırılan işçi ve apartman görevlisinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

İstanbul'da zamanla yarış! Yardıma koşan baygınlık geçirdi

Olay, Şişli Hüsrev Gerede Caddesi üzerinde bulunan bir apartmanda önceki gün öğle saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, apartmanın bodrum katında bulunan su deposunda boya yapan işçi, yoğun tiner kokusundan etkilenerek bayıldı. Su deposuna giden apartman görevlisi, işçiyi baygın halde buldu.

Su deposunun dar kapağından işçiyi çıkaramayan apartman görevlisi,  itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bir süre uğraşan apartman görevlisi, işçiyi su deposundan dışarıya çıkarmayı başardı. İşçi olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırıldı.

Bir süre sonra apartman görevlisi de fenalaştı. Olay yerine çağrılan ikinci ambulansla apartman görevlisi de hastaneye kaldırıldı. İşçi ve apartman görevlisinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-5 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet