Geri Dön
Gündemİtirafları inkâr eden FETÖ’cü eski tuğgeneral tutuklandı

İtirafları inkâr eden FETÖ’cü eski tuğgeneral tutuklandı

FETÖ soruşturmasında itirafçı olduktan sonra adli kontrolle serbest bırakılan eski tuğgeneral Serdar Atasoy, tanık olarak dinlendiği mahkemede itiraf içeren beyanlarını inkar edince gözaltına alındı.

İtirafları inkâr eden FETÖ’cü eski tuğgeneral tutuklandı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan yapılan açıklamada, eski Kara Kuvvetleri Komutanlığı İstihbarat Başkanı Tuğgeneral Atasoy’un 27 Ocak’ta gözaltına alındığı ve etkin pişmanlıktan yararlandığı hatırlatıldı. Atasoy’un ‘kaçabileceği veya kaçma girişiminde bulunabileceğine dair kuvvetli şüphe nedeniyle gözaltına alındığı ifade edildi. Atasoy işlemlerin ardından tutuklandı.

 

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yakında her ilde devreye alıyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde "24. Dönem Adli Yargı Hakim ve Cumhuriyet Savcıları" Kura Töreni'nde konuşma yaptı. Yargıda iş yükünü düşüren alternatif bir hukuk sistemini hedeflediklerini belirten Erdoğan, 'İdari sulh usulü, sistemi rahatlatacak bir yeniliğimiz olacak. Yakında her ilde sulh komisyonlarını devreye alıyoruz. Böylece yargının iş yükünü düşüren bir çözüm yolunu daha hukuk sistemimize kazandırmayı hedefliyoruz.' dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler