Geri Dön

Jet Sosyete 2. sezon 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 2. sezon 8. bölümüyle ekranlara geldi. Jet Sosyete'de bu hafta Yaşar'ın internet üzerinden kendine çok uygun fiyata bir elektronik alet aldığını sanıp paketin içinden biblo çıkması izleyenleri kırdı geçirdi. Peki Jet Sosyete 2. sezon 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Jet Sosyete 2. sezon 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları ekrana gelen Jet Sosyete'nin dün akşamki bölümünde Yaşar'ın internetten bir eletronik alet aldığını sanıp başına gelenler kahkaha tufanı yarattı. Sevilen dizi Jet Sosyete'nin 2. sezon 9. yeni bölümü ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

JET SOSYETE 2. SEZON 8. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşar kendine internet üzerinden çok uygun fiyata elektronik alet almıştır. Kendisiyle gurur duymaktadır fakat paket geldiğinde içinden bir biblo çıkar. Yaşar, ailenin dalga konusu olurken, biblonun çok değerli bir koleksiyon parçası olduğu ortaya çıkar. Zahide dahil herkes biblonun peşine düşer.

Şennur, evinde aile dizilimi yapmaya karar vermiştir. Kısa sürede bunu duyurmayı ve popüler hale getirmeyi başarır. Herkes aile dizilimine geliyordur. Kumsal’ın ailesi ile ilgili daha fazla bilgi alabilmek için Kumsal’ı da çağırır ama aynı seansa Yıldız’ın da gelmesi ile olaylar karışır.

Fokus grup sonuçları yüzünden Gizem’i, ‘Zehir Zıkkım’ dizisinden çıkaracaklardır. Oynadığı bölümde öldüreceklerdir. Gizem bunu engelleyebilmek için çeşitli planlar yapar.

İlayda, Cengiz ve Yaşar’a bu sefer sağlıkları konusunda büyük bir baskı yapmaya başlar. İkisinin de yaş itibari ile kalp krizi geçirme riski olduğu bahanesiyle çeşitli tetkiklerden geçmelerini ister. Üzerlerindeki baskı sonucu ofiste panik atak geçirirler.
İlayda, onları hastaneye götürmeye çalışırken başka sürprizlerle karşılaşır.

JET SOSYETE 2. SEZON 8. BÖLÜM FRAGMANI

JET SOSYETE 2. SEZON 8. BÖLÜM 2. FRAGMANI

20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptıKayseri'nin Talas ilçesinde dur ihtarına uymayan sürücünün otomobili yaklaşık 20 kilometrelik kovalamacanın ardından ekip aracına çarptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet