Geri Dön
GündemKağıthane'de zincirleme kazada otobüsle taksi direğe çarparak durabildi

Kağıthane'de zincirleme kazada otobüsle taksi direğe çarparak durabildi

Kağıthane'de, aralarında İETT otobüsünün de bulunduğu 3 aracın karıştığı zincirleme kazada, otobüs ve taksi aydınlatma direğine çarptı. Kazada şans eseri kimsenin burnu dahi kanamazken, trafik yoğunluğu oluştu.

Kağıthane'de zincirleme kazada otobüsle taksi direğe çarparak durabildi


Kaza, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi İmrahor Caddesi'nde dün, saat 16.45 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Kağıthane yönüne ilerleyen hafif ticari araç sürücüsü, sinyal vererek orta şeritten sağa geçmek istedi. Bu sırada sağ şeritten gelen 34 TDU 68 plakalı taksi sürücüsü, hafif ticari aracı son anda fark ederek durmak istedi. Sürücünün çabalarına rağmen hafif ticari araca çarpmaktan kurtulamayan taksi savrularak bu kez de İETT otobüsüne çarptı. Kontrolden çıkan taksi ile İETT otobüsü kaldırımdaki aydınlatma direğine çarparak durabildi.

Kazada, şans eseri, sürücüler ve yolcuların burnu dahi kanamazken, araçlarda hasar oluştu. Kaza sonrası, Kağıthane yönünde yoğun trafik meydana geldi. Araçların kaza yerinden kaldırılmasının ardından trafik normale döndü.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Hollanda'da 1,5 metre sosyal mesafe kuralı kalktı, "korona kartı" uygulaması başladıHollanda'da, 1,5 metre sosyal mesafe kuralı ve birçok kısıtlama bugünden itibaren sonra erdi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler