Geri Dön

Kalbim Ege'de Kaldı 6. son bölümde Mustafa Zeliş'in peşinde-izle

Kalbim Ege'de Kaldı yine ekrana kilitledi. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kalbim Ege'de Kaldı dün akşam 6. bölüm ile izleyici karşısına çıktı. Mustafa Zeliş'in peşini bırakmıyor. Kalbim Ege'de Kaldı son bölüm ve dahası haberimizde.

Kalbim Ege'de Kaldı 6. son bölümde Mustafa Zeliş'in peşinde-izle

Mustafa, Zeliş’in Yaman’la çekip gitmesine engel olabilecek mi?

Zeliş ve Mustafa, köylüden kurtulalım derken öyle bir durum yaratırlar ki artık aşkları köylünün gözünde tescillenmiş olur. İlke ise ayıldığında içindekileri kusar ve bunları en olmayacak insan duyar.

Diğer yandan Cabbar’ın eve dönme çabaları devam ederken başına daha büyük dertler açılacak, işin içine Kürük Ali ve Gıpgıp Osman da girince paçayı kurtarması epey zor olacaktır.

Hem İlke’den hem de köylülerden kurtulan Mustafa ve Zeliş birlikte iyi vakit geçirirler. Ancak Zeliş, İlke’nin yokluğunda Yaman’a daha da yakınlaşır. Mustafa ise neden yaptığını kendisi bile bilmeden Zeliş’in peşine düşer ve onu kaybetmekten çok korkar.

KALBİM EGE'DE KALDI SON BÖLÜM İZLE

KALBİM EGE'DE KALDI 6. BÖLÜM FRAGMANI

KALBİM EGE'DE KALDI SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Zeliş, Yaman’ın İlke’ye olan duygularını öğrenmiş ve karaları bağlamıştır. Mustafa, Zeliş’le Yaman’ın arasını yapmak için yeniden kolları sıvar ve İlke’yi Yaman’dan uzaklaştırmak için plan yapar.

Ancak bir yandan da gönlü yavaş yavaş Zeliş’e kaymaktadır. Plan işlemeye başladığı andan itibaren işler karışmaya başlar. Bu sırada Iraz Nine bu evlilik işini iki aileyi barıştırmak için yaptığını ve eğer barışırlarsa mirasın yarısının ailelerin olacağını, yoksa mirası köylüye dağıtacağını Osman’a söyler.

Bunun üzerine hummalı bir özür dileme faslı başlar.

ABD'de sahile yaklaşan köpek balığı sürüsü böyle görüntülendiABD'de Singer Island sahiline yakın mesafede toplanan onlarca siyah uçlu resif köpek balığı görenleri korkuttu. Sahile yaklaşan onlarca köpek balığı sürüsü drone ile görüntülendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet