Geri Dön
GündemKanser eşini kravatla boğdu

Kanser eşini kravatla boğdu

Ankara’da, dün sabah bir aile dramı yaşandı. Emekli asker Mehmet Yıldırım (80) kanser hastası olan eşi Hamiyet Yıldırım’ı (74) kravatla boğarak öldürdükten sonra şakağına dayadığı silahı ateşleyerek intihar etti. İntihar etmeden önce oğlu Erkut Yıldırım’ı arayan baba Yıldırım’ın oğluna, “Anneniz öldü. Ben de annenizle birlikte gidiyorum” dediği öğrenildi.

Kanser eşini kravatla boğdu

 

PAŞA ALYURT Ankara - Mehmet Yıldırım’ın olay yerinde, oğlunun irtibat numarası ile “Beni bağışlayın kendi hür irademle yaptım” yazılı not bıraktığı ortaya çıktı. Yıldırım çiftinin komşusu Gökhan Yıldırım, “Mehmet Bey asker emeklisi. Hanımının pankreas ve karaciğer kanseri olduğunu biliyoruz. Eşini ağrılarından kurtarmak için öldürdü diye düşünüyorum. Çok sakin komşularımızdı. Cinayet işleyecek karakterde insan değildi” dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Mersin'de çalışmayı başlattıklarını duyurduMersin Üniversitesi (MEÜ) Su Ürünleri Fakültesi İşleme Teknolojisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Deniz Ayas, Marmara Denizi'nde geçen aylarda görülen ve 'büyük bir çevre felaketi' olarak nitelendirilen müsilajın, kentteki 321 kilometrelik sahil şeridindeki bazı koylarda kendini gösterdiğini belirterek çalışma başlattıklarını söyledi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler