Geri Dön

Kayseri'de 8 kişilik aile sobadan sızan gazdan zehirlendi!

Gelen bir son dakika haberine göre, Kayseri’nin Pınarbaşı ilçesinde, çadırda kalan 6'sı çocuk 8 kişilik aile, sobadan sızan karbonmonoksitten zehirlenmesi sonucu hastanede tedaviye alındı.

Kayseri'de 8 kişilik aile sobadan sızan gazdan zehirlendi!

Olay, Pınarbaşı'na bağlı Oğuzlar köyünde meydana geldi. Köye çalışmak için gelen Mahmut-Sultan Geçgin çifti, 6 çocukları ile birlikte kaldıkları çadırda, baş ağrısı ve mide bulantısı şikayetiyle sağlık ekibine başvurdu. Köye gelen ekiplerin yaptığı incelemede, 8 kişilik Geçgin ailesinin sobadan sızan karbonmonoksitten zehirlendiği belirlendi.

Geçgin çifti ile çocukları Abit (13), İsa (11), Hatice (10), Mustafa (9), Selim (7) ve Halil İbrahim (4) ambulanslarla Pınarbaşı Devlet Hastanesi acil servisine kaldırıldı. 8 kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, tedavileri devam ediyor. 

 

 

Kurbağa adamlar Eskişehir'de kaybolan küçük Yusuf'u arıyorEskişehir’de dünden bu yana kayıp olan Irak uyruklu Yusuf Gurubi’yi arama çalışmalarına başlandı. Çalışmalar için özel olarak Ankara Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliğinden gelen ‘kurbağa adamlar’ tarafından Yusuf’un en son görüldüğü sulama kanalı didik didik aranıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber