Geri Dön

Kayseri'de kadın husumeti: 3 ölü

KAYSERİ'nin Hacılar İlçesi'nde aralarında geçmişe dayalı kadın konusundan kaynaklanan husumet bulunan iki grup arasında çıkan tabanca ve tüfekli çatışmada 3 kişi öldü, 3 kişi de yaralandı.

Olay, Erciyes Dağı eteklerindeki Hacılar İlçesi Yediağaç Mahalle'deki bağ evlerinde saat 20.00 sıralarında meydana geldi. Karşılaşınca tartışan iki grup tabanca ve tüfeklerle birbirlerine ateş etmeye başladı. Bağ evi çevresindeki çalılık ve kayalık alanda yaklaşık yarım saat süren çatışmada 25 yaşındaki Mesut Kaçar, 22 yaşındaki Öner Yılmaz, 43 yaşındaki Mehmet Şamlı, 30 yaşındaki Ahmet Köroğlu, 31 yaşındaki Fatih Memiş ve 25 yaşındaki Soner Yılmaz kurşun ve saçmalarla yaralandı. Yaralılardan Mesut Kaçar, arkadaşları tarafından otomobille Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralılardan Mesut Kaçar, Mehmet Şamlı ve Öner Yılmaz, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yaralıların bir bölümü Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Gevher Nesibe Hastanesi'ne sevk edildi. Çatışma bölgesine gönderilen güvenlik güçleri başka yaralı olabileceğini göz önüne projektörlerle yaklaşık 3 saat süren arama çalışması yaptı. Çatışmadan yara almadan kurtulan 27 yaşındaki F.K. gözaltına alındı. Yaralanan Ahmet Köroğlu, Fatih Memiş ile Soner Yılmaz'ın tedavileri ardından gözaltına alınacağı açıklandı.

İntihar eden gencin yakınları, hastaneyi ve polisi taş yağmuruna tuttuAnkara'da intihar eden ve hastanede hayatını kaybeden gencin yakınları, sağlık çalışanlarına saldırdı. Aynı kişiler, olay yerine gelen polis ekiplerini hastane bahçesinde taş yağmuruna tuttu. Olayda 3 polis memurunu yaralarken 3 polis otomobiline de zarar verdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber