Geri Dön

Kırşehir'de polis ekipleri maske denetimi yaptı

Kırşehir'de polis ekipleri kentin işlek cadde ve noktalarında maske denetimi yaptı.

Kırşehir'de polis ekipleri maske denetimi yaptı

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünde görevli ekipler, kentin işlek noktalarında maske kontrolü yaparak, vatandaşları uyardı.

Ankara, Terme, Lise ve Atatürk caddeleri, Kent Park ve Cacabey Meydanında denetimlerini sürdüren ekipleri gören vatandaşlar, ceplerinde ya da boyun, kafa ve kollarındaki maskeleri taktı.

Cacabey Meydanı ile Ankara ve Terme caddelerinde ekipler, polis otolarından halkın yoğun geçişleri sırasında, koronavirüse karşı maske takılması, sosyal mesafe kurallarına uyulması, el hijyenine dikkat edilmesi gerektiği konusunda anons yaptı.

Polis ekipleri, uyarılara aldırış etmeyen ve maske takmayan bazı kişilere de para cezası uyguladı.

İstanbul'da güpegündüz gasp girişimi kameradaİstanbul Sultangazi'de iki kişi tarafından takip edilen Suriye uyruklu kadın, girdiği iş yerinde iddiaya göre gasp edilmek istendi. Herkesin gözü önünde darp edilen ve gasp girişimine maruz kaldığı ileri sürülen kadın, şüphelilere direndi. Türkçe bilmediği için çevredekilere başından geçenleri anlatamayan kadının yaşadığı korku ve panik anları iş yerinin güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber