Geri Dön

Kıvılcım Ural kimdir?

Kıvılcım Ural, Kaan Tangöze ile evlendi. Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile gündeme gelen Kıvılcım Ural kimdir sorusu ise artış gösterdi. 5 aylık hamile olan Kıvılcım Ural hakkında merak edilen bilgiler şu şekilde...

Kıvılcım Ural kimdir?

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 5 aylık hamile sevgilisi Kıvılcım Ural ile dün akşam hayatını birleştirdi. Sevenleri ise Kıvılcım Ural kimdir merak etmeye başladı.

Kıvılcım Ural kimdir

KIVILCIM URAL KİMDİR?

Kıvılcım Ural, 30 Mart 1992'de dünyaya geldi. Babası Fikret Ural ve ablası Gözde Ural’dır. Lise ve Üniversite eğitimini İzmir’de tamamladı. 60'lı yıllara damgasını vuran Mavi Işıklar grubunun eski gitaristi Fikret Ural’ın kızı olan Kıvılcım Ural, babasının izinden giderek müzikle ilgilendi.

Önce Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitim alan Kıvılcım Ural, ardından 9 Eylül Üniversitesi Dramatik Yazarlık Bölümü’nde tamamladı. İlk zamanlarda bestelerini arkadaşları ve yakın çevresiyle paylaşan Kıvılcım Ural, müziğin yanı sıra kısa film, dizi ve reklam projelerinde yer aldı. Kıvılcım Ural son olarak “Rüya raporları” isimli müzik albümünü çıkardı.

İlk olarak Türk Rock Grubu Duman'ın "Elleri Ellerime şarkısının klibinde rol aldı. Sonrasında Amerikalı Yönetmen Bessy Tangled'in Tolarence ve Yeşilçam'ın sevilen oyuncularından A.Fuat Onan'ın hayat hikayesinden bir bölümün anlatıldığı 'Mutlucu' gibi sanat filmlerinde başrol oynadı. Kreş Grubunun Gül Açan Dudaklar ve Bilge Kosebalaban'ın 'Yalandan' şarkıların da klip yüzü oldu. Melis Birkan ve Muhammer Uzuner'in başrollerini oynadığı 'Saklı Kalan' dizisinde ' Hippie Müzisyen Kız'ı canlandırdı. Sonrasında Gülse Birsel önderliğinde Yalan Dünya dizisine 'Gezegenler ile konuşan kız, Ayşe' ismi ile dahil oldu. 15 yaşındayken tanıştığı Kaan Tangöze ile yıllar sonra bir araya geldi ve beraberlik yaşamaya başladı. İkilinin beraberliği Kaan Tangöze’nin o yıllarda Seçkin Piriler ile evli olması nedeniyle çok konuşuldu.

Kıvılcım Ural bir süredir birlikte olduğu ve bebek beklediği Kaan Tangöze ile 25 Kasım 2018 tarihinde nikah masasına oturdu.

Kayseri'de altın ve bebek kıyafeti çalan kadın yakalandı!Kayseri'de girdikleri evlerden ziynet eşyası ve bebek kıyafetleri çaldığı tespit edilen bir kadın polis ekiplerince yakalandı. İkamette bulunan güvenlik kamerasını fark eden kadın, yakalanmamak için kamerayı kırdığı da tespit edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber